KURÝRNÍ SLUŽBY - STĚHOVÁNÍ a AUTODOPRAVA

KURÝRNÍ SLUŽBY - více na www.kuryrbohemia.cz

STĚHOVÁNÍ a AUTODOPRAVA

Hledáte spolehlivou stěhovací firmu pro přestěhování vaší domácnosti, domu nebo kanceláře?

Existuje několik stovek stěhovacích společností, ale velmi často se jedná o lidi, kteří mají k dispozici dodávku z práce, či od někoho zapůjčenou, a chtějí si tak přivydělat. Bohužel podle toho také celé stěhování vypadá. Tito lidé často ignorují obalení nábytku do stretch fólie a diví se, proč se vlastně nábytek takto obaluje.

My o své zákazníky pečujeme a chceme, aby pro ně celý průběh stěhování nebyl nikterak stresující, ale naopak, aby o vše bylo postaráno, byli maximálně spokojeni, a proto o jejich, námi přepravovaný majetek pečujeme profesionálně a především tak, aby se nemohl při jeho transportu nijak poškodit.

Naše stěhovací společnost má dlouholeté zkušenosti a ví, jak se k vašemu majetku chovat. Nejen že jej dokážeme ochránit, ale naši pracovníci moc dobře vědí, jak ho zajistit proti poškození a to nejen díky obalovacím technikám, ale i díky znalosti jak s ním manipulovat. A proč se vlastně stěhovaný nábytek obaluje? Je zde hned několik důvodů. Prvním z důvodů je ochrana, proti otevření dvířek, šuplíků a dalších mechanicky otvíraných úložných prostor. Tím dalším je ochrana proti poškození, různým oděrkám, škrábancům, a všemu, co je fólie schopna pojmout, aby váš nábytek nebyl při manipulaci s ním nepoškozen. Fólie chrání i před sněhem a deštěm, a  je schopna zadržet i prach. Pokud stěhujeme starožitný nábytek, obalujeme ho do několika vrstev, plus ho probalujeme do stěhovacích dek. Vám tak šetříme nervy a hlavně peníze třeba za bublinkovou fólii. Naším cílem není zákazníka "oškubat", ale zajistit mu maximální spokojenost a pohodlí, při stěhování věcí, ke kterým má citovou vazbu, a to ať už z dětství, nebo proto, že se jedná o rodinnou památku. Ke všemu se chováme s úctou, s respektem a tak, jako kdyby šlo o věci naše vlastní.

Při stěhování poskytujeme na vyžádání i profesionální ochranné služby prostřednictvím bezpečnostních strážců naší bezpečnostní agentury AZR PRAHA agency s.r.o., kteří dohlíží na bezpečnost přepravovaných věcí, které často mívají velkou historickou nebo finanční hodnotu, ale také dohlíží na to, aby váš majetek nebyl poškozen, monitorují jeho stav, evidují počet kusů při nakládce a následně při vykládce, kontrolují kvalitu jeho zajištění před i během transportu a další. Pokud se jedná o delší cesty do zahraničí, zajišťují pracovníci bezpečnostní služby ochranu vašeho majetku v době, kdy si řidiči musí odpočinout, nebo dodržovat povinnou přestávku v jízdě.

A kde působíme? Dokážeme zrealizovat stěhování kdekoliv, a to jak v České republice, tak ve státech EU. V případě, že si nejste jisti objemem stěhovaného nábytku, rádi k vám zcela ZDARMA zašleme našeho stěhovacího technika, který spolu s vámi zhodnotí objem, udělá nezávaznou kalkulaci a pokusí se vám poradit ve všem, co vám nebude jasné.

Potřebujete rychle vyklidit váš sklep, byt či dům? Ozvěte se a my vám rádi uděláme kalkulaci šitou přímo pro Vás na míru.

Za každého pracovníka  účtujeme 250Kč/1 hodinu. Více informací o našich službách získáte na kontaktech: tel: +420 604 452 183, e-mail: azr.stehovani@post.cz

Rádi vám vyjdeme vstříc a vámi poptávanou službu pro vás zajistíme a zrealizujeme.

Ceny v této nabídce je možné individuálně upravit vzájemnou dohodou a jsou uvedeny bez DPH.

Při poskytování stěhování a s ním spojených služeb léta úzce spolupracujeme se společností Jiří Pohořelý - Stěhování JM, a tak jsme schopni zajistit pro vás zakázky a akce velkého rozsahu, a to včetně stěhování do zahraničí. Více o našem partnerovi na www.stehovanijm.cz

Pokud se stěhujete mimo Českou republiku, vždy se v hodinové sazbě počítá pouze práce u vás. Cesta na vykládku se v hodinové sazbě nepočítá, jelikož je nasazen ceník kilometrovného, a tedy se počítá pouze cena za každý ujetý km, spojený se službami stěhování prováděnými pro klienta. Jakmile posádka dojede na místo určení, opět se začne při vykládce počítat hodinová sazba prací.

Orientační ceník našich služeb:

Auto + řidič (řidič se aktivně podílí na pomoci se stěhováním a nakládáním) 499Kč/h

Auto + dva pracovníci - 749Kč/h

Každý další pracovník á250Kč/h

Obalový materiál je pro vás na každém stěhování ZDARMA!

Stěhovací technik - KM po Praze jsou pro Vás ZDARMA, nic tedy neplatíte. Za každý ujetý km mimo Prahu je započtena částka  8 Kč/1 km ! Kilometrovné se počítá za cestu k zákazníkovi a zpět do sídla firmy, tedy za každý ujetý km, spojený s cestou poskytovaných služeb pro klienta.

Ceny jsou uvedeny bez DPH 

__________

Informace a objednávky - pondělí až pátek 9 -17 hod. 

tel.: +420 778 083 808

e-mail: info@azrpraha.cz

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider

Social